• Mekappa Teknik Servis

  Mekappa Servisi Beyaz eşye cihazlarınıza teknik servis olarak arıza tamir ve bakım hizmeti vermekte olan firmamız İstanbul'un tüm ilçelerinde profesyonel ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerinin memnuniyetini de kazanarak kapsamlı olarak 7 gün 24 saat çalışmaktadır.

  Mekappa Servisi
  kombi
 • Buzdolabı

  Mekappa Servisi Buzdolabı cihazlarınıza teknik servis olarak arıza tamir ve bakım hizmeti vermekte olan firmamız İstanbul'un tüm ilçelerinde profesyonel ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerinin memnuniyetini de kazanarak kapsamlı olarak 7 gün 24 saat çalışmaktadır.

  Buzdolabı Servisi
  klima
 • Çamaşır Makinası

  Mekappa Servisi Çamaşır Makinası cihazlarınıza teknik servis olarak arıza tamir ve bakım hizmeti vermekte olan firmamız İstanbul'un tüm ilçelerinde profesyonel ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerinin memnuniyetini de kazanarak kapsamlı olarak 7 gün 24 saat çalışmaktadır.

  Çamaşır Makinası Servisi
  doğalgaz sobası
 • Bulaşık Makinası

  Mekappa Servisi Bulaşık Makinası cihazlarınıza teknik servis olarak arıza tamir ve bakım hizmeti vermekte olan firmamız İstanbul'un tüm ilçelerinde profesyonel ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerinin memnuniyetini de kazanarak kapsamlı olarak 7 gün 24 saat çalışmaktadır.

  Bulaşık Makinası Servisi
  şofben
 • Termosifon

  Mekappa Servisi termosifon cihazlarınıza teknik servis olarak arıza tamir ve bakım hizmeti vermekte olan firmamız İstanbul'un tüm ilçelerinde profesyonel ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerinin memnuniyetini de kazanarak kapsamlı olarak 7 gün 24 saat çalışmaktadır.

  Termosifon Servisi
  termosifon

Mekappa Ocak

Mekappa Ocak

Bize Ulaşın

Bir telefon kadar yakınız.

Mekappa Fırın

Mekappa Fırın